prelegenci

home

program

prelegenci

opłaty

zgłoszenie

kontakt

Arlene Vetere jest profesorem terapii rodzin i praktyki systemowej na Specjalistycznym Uniwersytecie Diakonhjemmet University College w Oslo. Jest psycholożką kliniczną, psychoterapeutką i superwizorką systemową. Mieszka w Wielkiej Brytanii.

Jest autorką i redaktorką licznych publikacji z dziedziny terapii rodzin, podejścia narracyjnego w terapii i superwizji. Opublikowła m. in.: Intervening After Violence, Long term Systemic Psychotherapy (wspólnie z Jimem Sheehanem), Interacting Selves: Systemic Solutions for Personal and Professional Development in Counselling and Psychotherapy (wspólnie z Peteren Strattonem), Systemic Therapy and Attachment Narratives (wspólnie z Rudim Dallosem), Supervision of Family Therapy and Systemic Practice ( wspólnie z Jimem Sheehanem).


Mariusz Furgał, psychiatra, psychoterapeuta, superwizor-aplikant Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kieruje Zakładem Terapii Rodzin i Psychosomatyki Collegium Medicum Uniersytetu J oraz Poradnią Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest członkiem Zarządu Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W praktyce zawodowej i badaniach naukowych zajmuje się między innymi terapią par i rodzin, psychosomatyką, psychoterapią indywidualną i superwizją psychoterapii.

Jest jednym z Fundatorów oraz Przewodniczącym Rady Fundacji Terapii Rodzin Na Szlaku


Hanna Pinkowska-Zielińska, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Skończyła szkolenie z Terapii Systemowej u prof. Ireny Namysłowskiej, obecnie od kilku lat uczestniczy w szkoleniu analitycznej pracy z parami, które prowadzi Mary Morgan i Stanley Ruszczynski. Od 2003 roku kieruje Zespołem Ośrodka Terapeutyczno-Szkoleniowego Kontrakt w Warszawie. Od 2019 r. współorganizuje Spotkania Koncepcyjne o Parze i Rodzinie.

Prowadzi psychoterapię par, rodzin oraz indywidualną. Zajmuje się także prowadzeniem superwizji indywidualnej i grupowej oraz seminariów. Jest koordynatorką szkolenia ABC Pracy Terapeutycznej z Parami.


Bartosz Zalewski, doktor nauk społecznych, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończył szkolenie systemowo-psychodynamiczne w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współtwórca Ogólnopolskiej Sekcji Naukowej Diagnozy Psychologicznej Polskiego Towarzystwa Psychologicznej. Autor publikacji z zakresu diagnostyki psychologicznej, kształcenia psychoterapeutów oraz diagnostyki w terapii par. Pracuje w Zespole Terapii Rodzin Ośrodka Kontrakt oraz współpracuje dydaktycznie z Uniwersytetem SWPS w Warszawie.