kurs terapii rodzin i par

Program

Kadra

Bibliografia

Koszt

Rekrutacja

Szanowni Państwo,

miło nam zawiadomić, że Fundacja NA SZLAKU organizuje nabór na kurs doskonalący „Terapia rodzin i par ze szczególnym uwzględnieniem podejścia systemowego”.

Kurs jest przeznaczony dla psychoterapeutów, którzy już dysponują wieloletnim doświadczeniem zawodowym w prowadzeniu terapii indywidualnej bądź grupowej, nie mają jednak przygotowania w zakresie terapii rodzin i par, a wiedzeni chęcią rozwoju zawodowego i społecznym zapotrzebowaniem chcieliby nabyć wiedzę i umiejętności w tym obszarze. Ukończenie kursu zwieńczone będzie uzyskaniem dyplomu Terapeuty rodzin i par.

Kurs będzie prowadzony przez pracowników Fundacji Na Szlaku i pracowników Zakładu Terapii Rodzin i Psychosomatyki Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.  Będzie trwał 2,5 roku, całość obejmie 26 comiesięcznych weekendów, ogółem będzie to 415 godzin dydaktycznych. Grupa uczestników będzie liczyła 12 osób, a to pozwoli na przeprowadzenie kursu w trybie seminariów i zajęć praktycznych.

Zapraszam do zapoznania się z programem.

Dodatkowych informacji udziela p. Anna Kazberuk, tel. 517 286 961, fundacja@naszlaku.org

Nabór na kurs odbędzie się poprzez rozmową kwalifikacyjną.  Osoby zainteresowane udziałem w kursie zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Ze względu na trwającą epidemię termin rozpoczęcia szkolenia może ulec zmianie.

Serdecznie zapraszam

dr hab. Mariusz Furgał, kierownik kursu