nasi terapeuci

Jak wygląda terapiakoszt psychoterapiinasi terapeuciJak się umówić na terapię?

Zespół terapeutyczny w Fundacji Na Szlaku to psychoterapeuci o wykształceniu psychiatrycznym, psychologicznym lub pokrewnym. Większość naszych pracowników to terapeuci certyfikowani przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, pozostali są w trakcie procesu uzyskiwania certyfikatu (w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym lub Psychologicznym). Wszyscy nasi terapeuci zajmują się prowadzeniem terapii par, małżeństw i rodzin, niektórzy dodatkowo specjalizują się także w innych obszarach (terapia dzieci, rodzin z FAS, problemów uzależnienia, prowadzenie grup terapeutycznych, superwizyjnych i in.).

Obecnie w skład zespołu wchodzą:

bednarzKlaudia Bednarz – psycholożka, psychoterapeutka w trakcie przygotowania do certyfikatu PTP. Pracuje z dorosłymi, a także dziećmi i młodzieżą. W Fundacji prowadzi psychoterapię par i rodzin.
Martyna ChwalMartyna Chwal-Błasińska – psycholożka, psychoterapeutka w trakcie przygotowania do certyfikatu PTP, certyfikowana terapeutka środowiskowa PTP. W Fundacji prowadzi psychoterapię par, małżeństw i rodzin.
Natalia Czapnik-Kostanek - psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka i terapeutka środowiskowa PTP, specjalistka psychologii klinicznej, psychoterapeutka w trakcie przygotowania do certyfikatu PTP. Prowadzi psychoterapię par, rodzin oraz psychoterapię indywidualną, w tym również osób w podeszłym wieku.
DąbrowskaBeata Dąbrowska – socjolożka, psycholożka, psychoterapeutka, superwizorka pracy socjalnej, superwizorka Wideotreningu Komunikacji (VIT), terapeutka terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR). Prowadzi psychoterapię par i rodzin.
Wojciech-Drathdr Wojciech Drath – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor - aplikant Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W Fundacji prowadzi superwizje grupowe, grupy genogramowe i zajęcia na kursach psychoterapii.
Magdalena Grubich – pedagożka, certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka-aplikantka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP),wiceprzewodnicząca zarządu Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi psychoterapię par i rodzin, psychoterapię zaburzeń seksualnych.
Karlina Kozub-CiembroniewiczKarolina Kozub-Ciembroniewicz - psycholożka, magistra filozofii, psychoterapeutka w trakcie przygotowania do certyfikatu PTP.
Pracuje z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapię par i rodzin.
Tomasz-Kołodziejczyk_mnTomasz Kołodziejczyk – psycholog, psychoterapeuta w trakcie przygotowania do certyfikatu PTP.
Magda KrupaMagda Krupa – psycholożka, psychoterapeutka, pracuje z rodzinami i dziećmi.
Aleksander MalaraAleksander Malara, pedagog, psychoterapeuta w trakcie przygotowania do certyfikatu
Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
Ryszard MatlągRyszard Matląg – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor - aplikant Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, terapią par i rodzin. Pracuje z dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą. Prowadzi również psychoterapię zaburzeń seksualnych oraz superwizję i grupy genogramowe.
MarkiewiczKonrad Markiewicz – pedagog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor-aplikant Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, specjalista terapii dzieci i młodzieży, posiada także Certyfikat Terapeuty i Specjalisty Terapii Środowiskowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Certyfikat Trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, pracuje z rodzinami, osobami dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą.
NiewińskiMichał Niewiński -psycholog, psychoterapeuta w trakcie przygotowania do certyfikatu PTP.
Osielczak-StawinogaMałgorzata Osielczak-Stawinoga – psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka - aplikantka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W Fundacji prowadzi terapię par i rodzin oraz superwizje. Pełni funkcję Kierowniczki Klinicznej zespołu terapeutycznego Fundacji.
Magdalena Pozarzycka-Szwed – psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zainteresowania zawodowe: psychoterapia indywidualna dorosłych, psychoterapia par i rodzin.
Roman Prackidr Roman Hilscher (daw. Pracki) - teolog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor-aplikant Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
monika_rogozdr Monika Rogoż – psychiatrka, certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka-aplikantka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Katarzyna Siemieniuk - psycholożka, psychoterapeutka w trakcie przygotowania do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła całościowy kurs psychoterapii organizowany przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku oraz kurs Podstawowych Umiejętności Pracy metodą Treningu Grupowego BAZA. Współpracuje m.in. z Poradnią dla Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwoju. Pracuje z osobami dorosłymi, parami i rodzinami.
Aleksandra Siódmak - psycholożka, psychoonkolożka, certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka-aplikantka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi psychoterapię indywidualną i terapię par.
Maria Tumidajewicz - psycholożka, kulturoznawczyni, psychoterapeutka w trakcie przygotowania do certyfikatu PTP. Pracuje z parami, osobami dorosłymi, a także z dziećmi i młodzieżą.
Magdalena Zielińska jest psycholożką i certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz European Association for Psychotherapy (EAP). Prowadzi psychoterapię osób dorosłych. W Fundacji zajmuje się psychoterapią par i rodzin.

Koterapeuci:

Katazryna Barska

Justyna Matras

Kamila Mikołajewska

Marta Krzysztoforska

Klaudia Szydłak

Katarzyna Wisz

Przyjmowanie zgłoszeń do terapii:

Małgorzata Szafrańska-Pantopulos

Władze Fundacji:

FurgałMariusz Furgał, przewodniczący Rady Fundacji
Barbaro_wwwBogdan de Barbaro, członek Rady Fundacji
BobrzynskiJakub Bobrzyński, członek Rady Fundacji
GdowskaKatarzyna Gdowska, członkini Rady Fundacji
Izabela Janeczek-Siejka, członkini Rady Fundacji
Janusz_wwwBernadetta Janusz, członkini Rady Fundacji
Ilona Kołbik, członkini Rady Fundacji
Anna Kazberuk, prezeska zarządu, kierowniczka Fundacji
Magdalena Pozarzycka-Szwed, wiceprezeska zarządu
Magdalena Grubich, sekretarz zarządu
Małgorzata Osielczak-StawinogaMałgorzata Osielczak-Stawinoga, członkini zarządu
Roman PrackiRoman Pracki – członek zarządu

Pracę terapeutyczną zespołu superwizjują:

dr hab. n. med. Mariusz Furgał, psychiatra, psychoterapeuta, superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kieruje Zakładem Terapii Rodzin i Psychosomatyki Collegium Medicum Uniersytetu J oraz Poradnią Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest członkiem Zarządu Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W praktyce zawodowej i badaniach naukowych zajmuje się między innymi terapią par i rodzin, psychosomatyką, psychoterapią indywidualną i superwizją psychoterapii. Jest przewodniczącym Rady Fundacji.

Anna Król-Kuczkowska, terapeutka i superwizorka certyfikowana w Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Prezeska zarządu głównego Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, członkini Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego i Europejskiego Towarzystwa Badań nad Zaburzeniami Osobowości. Psychoterapeutka rekomendowana przez British Psychoanalytic Counsil. Anna Król Kuczkowska szkoliła się w Psychoterapii Opartej na Mentalizacji w Centrum Anny Freud w Londynie. Uzyskała miedzynarodowy certyfikat praktyka MBT. Prowadzi superwizję w nurcie MBT.

dr Bernadetta Janusz,  psycholożka kliniczna, psychoterapeutka i superwizorka psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W Fundacji prowadzi zajęcia na kursach psychoterapii i seminaria dla superwizorów. Jest członkinią Rady Fundacji.

Relacje wewnątrz zespołu superwizuje pani Joanna Skowrońska, psychoterapeutka, superwizorka, analityczka grupowa, członkini Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”.