SUPERWIZJA GRUPOWA

W Fundacji pracuje pięć grup superwizyjnych prowadzonych przez:

prof. Bogdana de Barbaro w środy, godz. 15.00-18.00 oraz w czwartki w godz. 16.00-19.00

dr hab. Mariusza Furgała w piątki godz. 9.30-13.00 oraz w piątki godz. 14.00-17.00

mgr Magdalenę Pozarzycką w czwartki godz. 15.30-18.30

 

Bogdan de Barbaro, fot. Fundacja Na Szlaku

prof. Bogdan de Barbaro jest psychiatrą, psychoterapeutą i superwizorem psychoterapii. Założył i kierował do roku 2016 Zakładem Terapii Rodzin UJ CM. W latach 2016-2019 był kierownikiem Katedry Psychiatrii UJ CM. Jest jednym ze współzałożycieli Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest członkiem zarządu Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.

Uczy prowadzenia psychoterapii. Pracuje w nurcie systemowym.

Grupy superwizyjne w Fundacji liczą po ośmiu uczestników, którzy superwizują swoją pracę terapeutyczną z rodzinami, parami i pacjentami indywidualnymi.

Aktualnie nie ma wolnych miejsc w grupach. Można zapisać się na listę oczekujących.


Mariusz Furgał, fot. Fundacja Na Szlaku

dr hab. n. med. Mariusz Furgał jest psychiatrą, psychoterapeutą, superwizorem-aplikantem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kieruje Zakładem Terapii Rodzin i Psychosomatyki CM UJ. Pełni rolę Przewodniczącego Krakowskiej Rady Zdrowia Psychicznego. Jest członkiem zarządu Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.

Grupy superwizyjne w Fundacji liczą po ośmiu uczestników, którzy superwizują swoją pracę terapeutyczną z rodzinami, parami i pacjentami indywidualnymi.

Aktualnie nie ma wolnych miejsc w grupach. Można zapisać się na listę oczekujących.


 

Magdalena Pozarzycka
Magdalena Pozarzycka, fot. Fundacja Na Szlaku

mgr Magdalena Pozarzycka jest psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, superwizorem aplikantem PTP. Pracuje w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku, Ambulatorium Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży CM UJ  oraz gabinecie prywatnym, z pacjentami dorosłymi i nastolatkami, parami i rodzinami. Jest nauczycielem psychoterapii w ramach kursów Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku, Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii CM UJ oraz Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Pracuje w podejściu psychodynamicznym z uwzględnieniem teorii systemowych.

W grupie jest jedno wolne miejsce.

 

 


Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wysłanie mejla na adres: fundacja@naszlaku.org z informacją o ukończonej szkole psychoterapii, miejscu pracy, paradygmacie, w którym Pańtwo pracują i z jakimi pacjentami. Można także dzwonić w godzinach od 8-16, tel. 517 286 961 (lepiej wysłać mejla).